Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu


Nagłówek

Aktualności

Zmiana sposobu przyjmowania wniosków o wydanie informacji starosty

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu informuje, że w celu uzyskania informacji starosty na temat możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych podmiotu powierzającego wykonanie pracy cudzoziemcowi w oparciu o rejestry bezrobotnych i poszukujących pracy, od 01.07.2018 przyjmowane będą za pośrednictwem portalu praca.gov.pl ...

Konkurs 21/A/2018

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla 30 osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi w ramach rezerwy Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.   Zasady i kryteria konkursu: 1)   Na staż kierowani będą bezrobotni zamieszkujący na wsi tj. na terenach gmin...

Konkurs 20/POWER/2018

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 4 osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia w ramach projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie grójeckim (III)", Program Operacyjny...

Konkurs 19/RPO WM/2018

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 4 osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Konkurs 18/A/2018

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków na refundację wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach algorytmowych srodków Funduszu Pracy.

Składanie ofert na wywóz nieczystości stałych

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w celu rynkowego rozpoznania cen i Zleceniobiorców zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty dotyczącej wywozu nieczystości stałych z pojemnika typu bóbr 1100 litrów.

Składanie ofert na sprzęt elektroniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w celu rynkowego rozpoznania cen i Zleceniobiorców zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup niżej wymienionego sprzętu elektronicznego.

Konkurs 17/A/2018

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków na szkolenie Prawo jazdy kat. D. z uprawnieniami na przewóz osób.

Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań informuje, że w każdy czwartek miesiąca o godzinie 8.00 będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej

Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań informuje, że w każdy czwartek miesiąca o godzinie 8.00 (czas stawiennictwa na godz.07.45 przy biurze przepustek ul. Żarska, brama środkowa) będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu prowadzi rekrutację na wolne stanowisko pracy - kierowca autobusu w PKS Sp.z o.o. w Grójcu.

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu prowadzi rekrutację na wolne stanowisko pracy - kierowca autobusu w PKS Sp.z o.o. w Grójcu.

Wyświetlanie 11 - 20 z 228 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę