Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu


Nagłówek

Aktualności

Zamknięcie naboru wniosków dot. Konkursu Nr 54/RM/2017

Z uwagi na wyczerpanie środków Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu zamyka z dniem 08.12.2017r. nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach programu finansowanego ze środków rezerwy ministra skierowanych do bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Oferty cenowe na usługi pocztowe

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w celu rynkowego rozpoznania cen i zleceniobiorców zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na usługi pocztowe wg poniższego formularza cenowego.

Oferty na serwis instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w celu rynkowego rozpoznania cen i Zleceniobiorców zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty dotyczącej serwisu instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych będących własnością Urzędu.

Oferty na badania profilaktyczne

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w celu rynkowego rozpoznania cen i Zleceniobiorców zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty dotyczącej wykonywania badań profilaktycznych osobom bezrobotnym oraz pracownikom Urzędu.

Konkurs Nr 54/RM/2017

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 1 osoby bezrobotnej w ramach programu finansowanego ze środków rezerwy ministra skierowanych do bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Oferty na zakup sprzętu elektronicznego.

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w celu rynkowego rozpoznania cen i Zleceniobiorców zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup niżej wymienionego sprzętu elektronicznego.

Oferty na dostęp do Serwisu Informacji Prawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do składania ofert na dostęp do Serwisu Informacji Prawnej w okresie od 1 stycznia 2018r. do 31 grudnia 2018r.

Zamknięcie naboru wniosków dot. Konkursu Nr 52/RPO WM/2017

Z uwagi na wyczerpanie środków Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu zamyka z dniem 27.11.2017r. nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Konkurs Nr 53/RM/2017

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 1 osoby bezrobotnej w ramach programu finansowanego ze środków rezerwy ministra skierowanych do bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Konkurs Nr 52/RPO WM/2017

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu ogłasza nabór wniosków dla 1 osoby bezrobotnej o udzielenie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Wyświetlanie 1 - 10 z 167 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę